Plazmové řezací zdroje: Vyberte si špičku na trhu

Nabídka plazmových zdrojů na trhu je rozsáhlá. Společnost HONKYS a.s. ale nabízí svým zákazníkům jen ty nejlepší - plazmové řezací zdroje od renomovaných značek Kjellberg nebo Honkys Plasma HPL. Tyto a jiné zdroje jsou určeny pro řezání konkrétních materiálů:

 

  • tenkých plechů
  • silnějších plechů
  • nerezu, hliníku nebo mědi

 

Případně existují plazmové zdroje, které můžete používat na řezání všech druhů kovových materiálů. Záleží pouze na výkonu zdroje samotného.

Špičkové zdroje využívají technologii pro menší opotřebení dílů

Plazmové řezací zdroje umožňují v kombinaci se stroji Honkys řezat materiál plazmovým obloukem s nejvyšší možnou přesností. Využívají přitom nejnovější technologii v oboru, o jejíchž výhodách se dočtete na následujících řádcích.

 

Nejnovější technologií v oboru plazmového řezání je TRUE HOLE nebo CONTOUR CUT SPEED.

 

Při řezání (pálení) plazmou dochází ke spotřebě plynů a zároveň různých dílů jako elektrody, katody, trysky, krytky, vířivé kroužky apod. Nejvíce se ovšem opotřebovávají elektrody, katody a trysky. Aby se tomuto opotřebení co nejvíce zabránilo, vyvinuli výrobci řezacích zdrojů speciální hořáky se systémem, který vede k dílům chladicí kapalinu, a zároveň zajišťuje vířivou distribuci plynů. Tím je zabezpečeno menší opotřebení spotřebních dílů i lepší kvalita řezu.

Jak vybrat nejvhodnější plazmový řezací zdroj

Abyste se mohli správně rozhodnout, jaký typ plazmového řezacího zdroje je pro vaše potřeby ten nejvhodnější, kontaktujte našeho specialistu. Zkušený odborník od vás bude zjišťovat, jaké plechy o jaké tloušťce chce řezat, jaké budete chtít výpaly, jaká má být výsledná kvalita obráběných materiálů, nebo také jaké náklady chcete vy sami alokovat na jeden výpalek.

 

S tímto vším dokážeme kalkulovat, navrhnout Vám ideální plazmový řezací zdroj a odhadnout náklady, za jaké se vyrobí jeden výpalek. Do těchto nákladů započítá nejen spotřebu plynů, proudu, cenu plechu a spotřebu dílů, ale také náklady na pořízení daného stroje a náklady na pracovníka, který bude stroj obsluhovat.

 

Díky této kalkulaci se sami, nezávisle a pohodlně rozhodnete, zda Vám doporučený plazmový zdroj (a náklady na jeho provoz) vyhovuje.

Potřebujete poradit s výběrem plazmového zdroje?

Kontaktujte nás

Přečtěte si i o dalších zajímavostech ze světa termického zpracování kovů. Pomohou Vám s tím naše stránky a facebook.

+420 561 034 570      info@honkys.eu

 

© 2018 HONKYS a.s. – všechna práva vyhrazena