Nové internetové stránky společnosti honkys a.s.

Rádi bychom Vám představili náš dlouho připravovaný projekt - nové internetové stránky společnosti HONKYS a.s. Celý web je přehlednější, obsáhlejší a věříme, že i hezčí, než býval do teď.

Kariéra, kooperace, nové služby a spousty dalšího

Nově jsme zřídili oddělení pro kariéru a nové, potencionální zaměstnance naší firmy. Budou zde aktualizované nabídky právě potřebných pozic, neváhejte nás kontaktovat v případě, že mezi nimi najdete svůj obor.

 

Přibyla i nová služba - Konzultace, poradenství a servis. Je určená pro ty, kteří potřebují poradit s výběrem stroje, s jeho nastavením, využitím maximálního výrobního potenciálu, apod. Stejně tak pro ty, kteří již stroj mají a potřebují servis, nebo jeho údržbu. V podstatě je pro všechny z oboru termického zpracování kovů, kteří potřebují poradit, nebo pomoci ohledně CNC stroje, nebo třeba jen vysvětlit, jak konkrétní technologie funguje.

 

Přehledná kooperace s našimi partnery Vám může naznačit, s jak významnými společnostmi celého světa spolupracujeme. Máte navíc příležitost, stát se jedním z našich dealerů a podílet se tak na rozvoji naší společnosti.

+420 561 034 570      info@honkys.eu

 

© 2018 HONKYS a.s. – všechna práva vyhrazena