Levně a přesto kvalitně: nový stroj Honkys EKO

Jak nám ukazuje praxe, často při výběru zařízení pro výrobu narazíme na dilema - cena nebo kvalita? A často s nákupem požadovaného zboží musíme značně platit navíc. Vždyť nakonec chceme získat zboží s dobrým výkonem svého hlavního účelu, které je vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, a při výrobě kterého přihlédnuli k důležitosti dobře propracované ergonomie a samozřejmě spolehlivosti a trvanlivosti.

Více než 10 let zkušeností v oblasti plazmového a autogenního řezání, nepřetržitá analýza trhu, osvojení nových výrobních technologií a aktivní komunikace se spotřebiteli nám umožnily získat přesný přehled o skutečných potřebách našich zákazníků. V důsledku čeho inženýři naší společnosti vypracovali stroj řady Honkys EKO.

 

Honkys EKO – je jednodušší verzí profesionálních strojů pro běžné úkoly Vaší výroby. Právě proto je Honkys EKO vyroben za minimálně možné náklady.

Pro stroje řady EKO je charakteristická jejich kompaktnost, rychlá instalace, pohodlný a jednoduchý řídící systém od společnosti B&R, který umožňuje operátorům snadno ovládat stroj a v budoucnu jej efektivně exploatovat.

I přes nízké náklady Honkys EKO neustupuje svou kvalitou a produktivitou dražším strojům.

Spolupráce se světovými lídry ve svém oboru, jako: B&R, HIWIN, Tigemma, nebo Lantek při rozpracování stroje řady Honkys EKO umožnila naší společnosti poskytovat vysokou úroveň přesnosti řezání, stabilní a spolehlivý provoz stroje. Díky svým technickým vlastnostem, se kterými se můžete seznámit podrobněji na našich webových stránkách v sekci Produkty, Honkys EKO umožňuje získat velmi vysokou kvalitu výpalků a dílů, v důsledku čehož samozřejmě vylučuje možnost jejich doplňujícího obrábění v budoucnu. Což je mimořádně důležité, jelikož Vám to umožní ušetřit jak obrobky, tak i použité spotřební díly.

Pokud jste vlastník malého nebo středně velkého podniku, který působí v různých průmyslových odvětvích, nebo potřebujete vyřešit řadu standardních úkolů pro zpracování kovů, Honkys EKO je ta správná volba pro Vás.

Nabízíme Vám stroj, díky kterému získáte maximální užitek pro Vaši výrobu s minimálními náklady na úsilí, čas a investice.

Máte zájem o výrobu stroje ze série Honkys EKO? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktujte nás

V případě zájmu si s námi můžete domluvit schůzku, na které Vám rádi náš stroj Honkys EKO představíme blíže a vysvětlíme jeho konstrukční výhody oproti konkurenci.

+420 561 034 570      info@honkys.eu

 

© 2018 HONKYS a.s. – všechna práva vyhrazena