Vybíráme vhodný stroj k řezání plechů, kovů a trubek

Naše společnost HONKYS a.s. je českým výrobcem profesionálních CNC strojů. Jejich vývojem a návrhy se zabývá více než 10 let a po dlouholetých zkušenostech v oboru již můžeme říci, že pro vaše procesy najdeme vždy to nejoptimálnější řešení. A tím myslíme nejen řešení, které Vám zajistí výborné výsledky, ale také řešení, které nízkou spotřebou energií a komponent šetří vaše peníze.

 

Z toho vyplývá, že Vám nenabízíme stroje jako na běžícím páse. Nejprve kalkulujeme a zjišťujeme, jaké plechy o jaké tloušťce chcete řezat, jaké budete chtít výpaly, jaká má být výsledná kvalita obráběných materiálů, nebo také jaké náklady chcete vy sami alokovat na jeden výpalek. Teprve potom Vám můžeme doporučit vhodnou technologii pro vaše konkrétní řezání plechů, kovů a trubek.

Jaké stroje Vám doporučujeme pro řezání kovových materiálů

V našem portfoliu máme pálicí pracoviště (řezací stroje) ovládané CNC systémy. Tyto stroje jsou určeny pro termické dělení kovového materiálu, a to zejména plechy a trubky z černé oceli, nerezu, mědi, mosazi a dalších slitin. K pálení těchto materiálů využívají stroje jak plazmovou, tak autogenní a laserovou technologií. Jinými slovy:

 

„Naše firma vyrábí stroje pro řezání plechů a trubek formou termického procesu, kdy se řezaný materiál buď spaluje a taví, nebo se narušuje jeho molekulární mřížka laserem, přičemž se materiál rovněž taví a odpařuje."

- Vladimír Honkyš, ředitel společnosti HONKYS a.s.

Přečtěte si více o plazmové a autogenní technologii

Abychom Vám více přiblížili efektivitu jednotlivých pálicích technologií, které naše stroje využívají, sepsali jsme pro vás několik zajímavých článků z oblasti tepelného zpracování kovů.

 

 

Také Vám navrhneme vhodný stroj pro řezání plechů a trubek

Máte-li zájem o nový stroj k řezání plechů či trubek, specifikujte nám nejprve všechny vaše požadavky. Můžete nás kontaktovat na naší provozovně, nebo nám napsat prostřednictvím formuláře.

Napište si o nabídku stroje pro řezání plechů, kovů a trubek.

Kontaktujte nás

Přečtěte si i o dalších zajímavostech ze světa termického zpracování kovů. Pomohou Vám s tím naše stránky a facebook.

+420 561 034 570      info@honkys.eu

 

© 2018 HONKYS a.s. – všechna práva vyhrazena